Co wyróżnia telefon z poczwórnym aparatem Samsung Galaxy A33 5G?

Co wyróżnia telefon z poczwórnym aparatem Samsung Galaxy A33 5G?

Materiał partnera

W dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego jesteśmy coraz bardziej przyzwyczajani do tego, że telefony komórkowe to multifunkcyjne urządzenia, za sprawą których jesteśmy w stanie dokonać rzeczy, które niegdyś wydawały się poza zasięgiem ręki. Dziś przy pomocy smartfona możemy opłacić zakupy w sklepie, mieć nieograniczony dostęp do filmów i seriali, a także tworzyć zaawansowane projekty chociażby w arkuszach kalkulacyjnych czy programach graficznych. Nieodzowną cechą nowoczesnego telefonu jest także wysokiej jakości aparat. Czy Samsung Galaxy A33 5G może pochwalić się czymś więcej?

Samsung Galaxy A33 5G, czyli jedna z nowości w ofercie marki

Samsung Galaxy A33 5G został po raz pierwszy zaprezentowany w marcu tego roku. Minęło już zatem trochę czasu od momentu, w którym poznaliśmy bliżej ten model i zapoznaliśmy się z jego parametrami. Nikogo raczej nie zaskoczył fakt, że jest to telefon z poczwórnym aparatem – smartfony tego typu już od dłuższego czasu podbijają rynek. Czego jeszcze się dowiedzieliśmy?

Czy Samsung Galaxy A33 5G to smartfon z mocną baterią? Biorąc pod uwagę, że zawarta w nim bateria posiada typową pojemność 5000 mAh, to możemy odpowiedzieć wprost: tak. Przy standardowym użytkowaniu pełne naładowanie telefonu powinno nam wystarczyć na 2 dni swobodnego korzystania z niego. Dziś wiemy jednak, że smartfon z mocną baterią to jedno – ważna jest także opcja szybkiego ładowania. I w tym przypadku się nie zawiedziemy, bo taka funkcja rzeczywiście znalazła się w tym modelu marki Samsung.

Dodatkowo uwagę zwraca moc urządzenia. Ośmiordzeniowy procesor 5 nm wystarcza do tego, by płynnie i szybko przeskakiwać pomiędzy aplikacji (co z ulgą powitają te osoby, którym nieobcy jest multitasking). Ponadto pamięć wewnętrzna RAM została poszerzona o funkcję RAM Plus, której zadaniem jest analizowanie schematu użytkowania i dostosowywanie do niego dodatkowej pamięci wirtualnej.

Zdjęcia z aparatami w Samsung Galaxy A33 5G

Telefon z poczwórnym aparatem Samsung Galaxy A33 5G, poza oczywiście aparatem przednim, dysponuje właśnie czterema obiektywami umieszczonymi na pleckach: głównym, ultraszerokokątnym, makro oraz ostrości głębi. Jest tu zatem wszystko to, czego zwykle oczekujemy od nowoczesnego smartfona i co raczej sprawdzi się do codziennego użytku, nawet wówczas, gdy jesteśmy pasjonatami zdjęć.

Warto tutaj nadmienić, że producent przewidział dodatkowe udogodnienia właśnie dla tych osób, którym zależy przede wszystkim na tworzeniu ciekawych ujęć lub które po prostu lubią bawić się zdjęciami w ramach mediów społecznościowych czy kontaktów ze znajomymi. Dlatego wykorzystano tutaj optyczną stabilizację obrazu, co pozwala na nagrywanie filmików i robienie zdjęć nawet w ruchu, a do tego opcję udoskonalenia obrazu AI. Aparaty radzą sobie też w trudniejszych warunkach oświetleniowych, wobec czego raczej nie sprawiają trudności w użytkowaniu. Ponadto w trybie Fun mamy do dyspozycji tzw. Snapchat Lenses – czyli różnorodne filtry i efekty, które można nakładać na wykonane wcześniej zdjęcia.

Artykuł powstał we współpracy z Samsung.